درباره مهرگان تبلیغ

گروه تبلیغاتی مهرگان، در سال 1385 تأسیس شد و رسماً فعالیت خود را با اخذ مجوزهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمينه مطالعات ، تحقيقات ، مشاوره ، طراحي و اجراي امور فرهنگي و تبليغاتي در استان البرز آغاز نمود. گروه تبلیغاتی مهرگان، در گام اول در زمینه بولتن های شهری که در شش منطقه توزیع می گردید ، آغاز به کار نمود. از سال 1389 با توجه به نیاز بازار، وارد حوزه نشریات تخصصی گردید که در ابتدا نشریه تخصصی ساختمان استان البرز که در زمینه صنعت و ساختمان ( معماری و معماری داخلی ، ساخت و ساز، ادوات، سیستم های الکترونیکی و نما) می باشد، را به چاپ رساند و در سال 1392 در زمینه نشریه دیگری، به نام نشریه پیوند، در زمینه مباحث تخصصی در رابطه با مراکزی که برای ازدواج فعالیت می کنند، آغاز به کار نمود.

در حال حاضر، مشاوره، اطلاع رسانی و تبلیغات از سویی و تولید بولتن های تخصصی از سوی دیگر، به عنوان مهمترین فعالیت های حرفه ای این گروه در دست اجرا قرار گرفته است. امید آن داریم تا با توکل بر خدا ، تکیه بر تجربیات ، تلاش روزافزون و بهره برداری از دانش و فن آوری روز در این عرصه موفق و آثار ماندگاری از خود بر جای بگذاریم.

خدمات مشاوره گروه تبلیغاتی مهرگان :

شرکت مهرگان با استفاده از کادری مجرب در زمینه خدمات مشاوره فعالیت می کند.

خدمات طراحی و گرافیک :

 

خدمات چاپ و پس از چاپ گروه تبلیغاتی مهرگان :

گروه تبلیغاتی مهرگان، مجموعه خدماتی را نیز تحت عنوان خدمات پس از چاپ عرضه می کند. این خدمات، در واقع تکمیل کننده پروسه تبلیغات و سایر بخش های چاپ است و یکی از مهمترین بخش هایی است که ما به عنوان بخشی از خدمات خود به مشتریان عرضه می کنیم.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی :

عکاسی صنعتی، تبلیغاتی، پانوراما از قطعات، محصولات و تجهیزات جهت بروشور، کاتالوگ، بیلبورد، پروژه های صنعتی و تبلیغاتی بهره برداری از فن آوری روز در عرصه آنالوگ و دیجیتال و پردازش تصویر و اصلاح رنگ روشی مؤثر در معرفی محصولات و خدمات بدون محدودیت در ابعاد و تعداد، با کیفیت و وضوح بالا می باشد که می تواند تأثیر تبلیغاتی و جذابیت چشمگیری داشته باشد.

گروه تبلیغاتی مهرگان، با به کارگیری عکاسان مجرب و در اختیار داشتن کامل ترین ملزومات عکاسی دیجیتال، چهار عامل آفرینش یک عکس یعنی هنر و تکنیک عکاسی ، لوازم و فضای مناسب ، صحنه آرایی و تجربه در تصویرسازی را دارا می باشد.

نشریات عمومی و تخصصی :

وب سایت :

ماموریت اصلی تیم طراح ، بهره گیری از آخرین اصول طراحی وب سایت و رعایت استانداردهای جهانی W3C و کاربردی، نظیر بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO) و ارایه خدمات رایگان مشاوره و هدایت مشتریان پس از طراحی و پیاده سازی ، برای دستیابی به بازار گسترده کسب و کار و پیشتازی و رهبری بازار در کلاس جهانی است. ما همواره در کنار مشتریان خود خواهیم بود و با پشتیبانی و مشاوره خود آرامش و اطمینان را برای آنها به ارمغان خواهیم آورد.

 

برخی از مؤسساتی که با گروه تبلیغاتی مهرگان همکاری داشته اند :

 1. مک ماکارون
 2. بانک ملت
 3. بانک پارسیان
 4. آراکس
 5. مارال چرم
 6.  روغن نینا
 7.  آتریسا
 8.  فتو سمین
 9.  بیمه البرز
 10. شاورما
 11. سرخاب
 12. آیس پک
 13. شبکه شاتل
 14.  ساندویچ آیدا
 15.  خودرو قالب
 16.  شبکه کیمیا
 17. فروشگاه کوروش
 18. فست فود بیست
 19.  بیمه اقتصاد نوین
 20.  گروه صنعتی سبارا
 21.  شبکه پارس آنلاین
 22. گروه مشاوران آروند
 23. گروه ساختمانی آناهیتا
 24.  صنایع چوب آرال
 25.  گروه صنعتی سباوین
 26.  گروه صنعتی پرتو
 27. مؤسسه اعتباری کوثر
 28.  آژانس مسافرتی میثاق
 29. فروشگاه های جوادی اسپرت
 30. مهندسین مشاور طراحان شهر

wso shell sunucu tara mass alexa sorgula base64 decode hacklink